Přeskočit na navigaci

Ohlasy našich zákazníků

Oslava narozenin 10.11.2017

Dobrý den, pane Ksiazkiewicz,

chtěla bych Vám touto cestou Moc moc poděkovat za skvělou oslavu  mých 50.tých narozenin, která se uskutečnila 10.listopadu. 

  Za vše Perfektně  připravené,  za báječné jídlo a pití,  skvělé prostředí  a vůbec celou organizaci. Dle ohlasů všech mých hostů to bylo perfektní. Děkuji Vám a přeji Vám hodně zdraví,

úspěchu a  jen spokojené hosty stejně jako jsme byli i my. :-)

S pozdravem Jana Mahdalíková

Svatba 9.9.2017

Dobrý den,

 

rádi bychom Vám touhle cestou chtěli poděkovat za Vaše služby, úžasný a usměvavý personál, profesionální přístup, vynikající jídlo a skvělou komunikaci. Díky Vám se náš svatební den proměnil v pohádku, kterou jsme si všichni užili a vychutnali až do ranních hodin:-). Děkujeme, že jste nám se vším vyšli vstříc a náš den se tak proměnil v dokonalost.

Byl to pro nás opravdu nezapomenutelný den!

 

Manželé Filipovi

Svatba 9.9.2017

 

Svatba 8.9.

Dobry den,

prave se vracime ze svatebni cesty a tak muzeme uz s odstupem trochu rekapitulovat:) Bez prehaneni byla pro nas nase svatba u vas na Sadkach zivotnu udalosti,kterou jsme si uzili maximalne a nazivo!)Vsechno klaplo jeste lip nez jsme doufali!) A prostredi farmy, vase ochota a profesionalita, precizni servis, jidlo i obsluha na tom meli zasadni podil! Takze jeste jednou moc dekujeme a doufam ze se zadari a i nekdo z nasich velmi spokojenych hostu do toho u vas taky "prasti" a my budeme zase u toho)

 

S pozdravem Lukas+Mirka Mali)

Svatba 19.5.

Dobrý den,
 
Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za perfektní služby.
Místo je kouzelné a úžasné a díky milému a profesionálnímu přístupu jsme si to maximálně užili. Včetně svatebčanů. kteří byli unešeni.
Ještě jednou bych ráda poděkovala i slečně, která se o nás starala, myslím Lucinka. Byla naprosto úžasná.
I díky Vám a kouzelné atmosféře Sádek budeme na náš den dlouho vzpomínat.

Mějte se hezky

Barbora a Jirka Princovi

Svatba 24.9.

Dobrý den,

 

chtěla bych vám s manželem poděkovat za krásně uspořádanou svatbu 24.9.

Bylo to skvělé. Až už co se týče výzdoby, tak jídla. Moc nás potěšili karlovarské knedlíky - u jednoho stolu se o ně skoro poprali :-)

 

Ještě jednou moc děkuji

 

S pozdravem

 

Hana Hastíková (Kabilková)

Svatba 9.9.2016

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za včerejší přípravu naší svatby. Jídlo bylo vynikající,obsluha velmi příjemná,prostředí nádherné. Všichni jsme si včerejší den moc užili. Ještě jednou moc děkuji.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených hostů nejen svatebních
Iveta Koníčková

Skupina cyklistů - Krajczy - 8/2016

Děkujeme všem šikovným lidem kteří nám svou ochotou, úsměvem a dobrou kuchyní vytvořili příjemný pobyt Rádi Vás doporučíme!
Za partu cyklistů R.Krajczy

Czapkovi - Havířov Svatba 29.8.2015

Dobrý den chci vám moc poděkovat za krásnou svadbu kterou měla dcera 29.8 2015 u vás na farmě.Fodky jsme dostali na vánoce a moc vzpomínáme na krásné prostředí veškerou obsluhu ubytování no prostě nádhera.Novomanželé měli mezinárodní svadbu a všichni hosté byli moc nadšení prostředím a vším co prožili ještě jednou poděkování a hlavně moc spokojených hostů

CZAPKOVI HAVÍŘOV

Miriam Prokopová - Fotografování na pramici

Přeji Vám hezký den,

posílám fotografie z pramice u Vás na farmě. Byla jsem ráda, že jste mi fotografování umožnil. Velmi za to děkuji.


Se srdečným pozdravem
Miriam Prokopová


Zdeněk Gajdošík – Oslava narozenin 18. 6. 2013

Dobrý  večer,
chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní přípravu a organizaci oslavy mojich narozenin. Všechno nám chutnalo, jídlo bylo skvělé, víno určitě kvalitní a obsluha vzorná. Určitě budu příležitostně doporučovat mým známým Vaši nabídku pro konání podobných oslav v pěkném prostředí.
Taktéž ubytování je u Vás na poměrně vysoké úrovni. Závěrem konstatuji, že všichni byli naprosto spokojeni.

Hezký pozdrav a budu se zase těšit někdy na viděnou.


Zdeněk Gajdošík