Přeskočit na navigaci

Kontaktní údaje

Adresa EkoFarmy:


EkoFarma Sádky
Na Záhonech 217
(naproti nového Letu)
686 04 Kunovice


Mobil: +420 776 127 051
Tel.: +420 571 165 665
Fax: +420 572 551 020
E-mail: info@farmasadky.cz
GPS: 49°2'57.815"N, 17°26'0.093"E

Mapa umístění AgroPenzionu a EkoFarmy:

Mapa Farma Sádky

Jak se k nám dostanete?


Autem

Upozornění! Změna trasy příjezdu k AgroPenzionu.
Pokud k nám pojedete autem, nejlepší je držet se přiložené mapky:

Mapa Farma Sádky

Upozorňujeme, že je změněna trasa příjezdu k AgroPenzionu Sádky z důvodu opravy mostu v Kunovicích.

1) Příjezd do Kunovic

Přijíždíte-li od Uherského Hradiště:
Na první světelné křižovatce v Kunovicích směrem z Uherského Hradiště (za podjezdem dvou železničních tratí, benzinou Agip a autosalonem Peugeot) odbočte doprava směrem na Albert Hypermarket, nákupní centrum Slovácko a stavebniny Pro Doma.

Přijíždíte-li od Brna:
Pokud přijíždíte od Brna přes Slavkov u Brna, Bučovice, Nesovice, Brankovice, Malinky, Kožušice, poté přes Buchlovské hory pořád rovně po obchvatu Uherského Hradiště, uvidíte po levé straně Albert Hypermarket a budovu Hamé. U této budovy sjeďte z obchvatu. Dostanete se ke světelné křižovatce. Tu projeďte rovně směrem na Albert Hypermarket, nákupní centrum Slovácko a stavebniny Pro Doma

Přijíždíte-li od jihu směrem od Břeclavi:
Pokud přijíždíte od Břeclavi, pojedete pořád rovně, budete míjet Hodonín, potom přes Petrov, Strážnici, Vnorovy, Veselí nad Moravou, Uherský Ostroh, Ostrožská Nová Ves do Kunovic. V Kunovicích budete míjet jeden světelný přechod pro chodce, po levé straně bude kostel, poté po cca 200m bude první světelná křižovatka, kterou projedete rovně. Na další světelné křižovatce po cca 1km odbočíte doleva směrem na Albert Hypermarket, nákupní centrum Slovácko a stavebniny Pro Doma.

Přijíždíte-li ze Slovenska:
Použijete-li směr od Trenčína, je vhodné jet pořád rovně přes obce Drietoma, Starý Hrozenkov, Uherský Brod, Vésky, Míkovice, Kunovice. V Kunovicích sjedete z obchvatu před budovou Hamé. Dostanete se na světelnou křižovatku, kterou projedete rovně směrem na Albert Hypermarket, nákupní centrum Slovácko a stavebniny Pro Doma.

2) Pokračování k EkoFarmě Sádky:
Ze všech čtyřech směrů se dostanete ke stavebninám Pro Doma (GPS souřadnice: 49°2'58.368"N 17°27'48.855"E). Odsud pokračujte přes železniční přejezd (jedná se o přejezd bez závor, důkladně se rozhlédněte!). Za přejezdem pokračujte stále rovně po asfaltové cestě tak, aby jste měli obchvat po pravé straně. Na konci cesty odbočte doleva na asfaltovou cestu, která se po cca 200 metrech napojuje na cyklostezku (průjezd mezi čtyřmi zpomalovacími sloupy). Poslední úsek cesty cca 700 metrů potom projedete po cyklostezce. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti. Při míjení cyklistů raději zastavte. Po příjezdu k EkoFarmě Sádky vjeďte branou do areálu a zajeďte za budovy "dvojčat", kde je parkoviště pro motorová vozidla. Ubytovat se potom prosím přijďte do restaurace.

Lodí z Baťova kanálu

Pojedete-li po řece Moravě (V oblasti Uherské Hradiště - Veselí Nad Moravou vede Baťův kanál korytem řeky Moravy) směrem po proudu od Uherského Hradiště, narazíte na plavební komoru na jezu u Kunovského lesa. Po projetí plavební komorou pokračujte ještě cca 1 000 m než dorazíte k soutoku řeky Olšavy s Moravou (Olšava se vlévá z levé strany). Vjeďte do koryta řeky Olšavy, která je obklopena malebnými lužními lesy. Po cca 900 m dorazíte k úvazišti u EkoFarmy Sádky Kunovice.

Mapa Farma Sádky

Autobusem

Asi 400 m od EkoFarmy Sádky se nachází autobusová zastávka (Kunovice Let 01). Pro vyhledání optimálního spojení použijte prosím tento odkaz na jízdní řád. Doplňte prosím místo, odkud chcete cestovat a datum.