Přeskočit na navigaci

Inspirace pro Vaši svatbu

Sladká růžová svatba

Tato říjnová svatba byla doslova a do písmene sladká. Nejenže byla dekorace laděna do růžové barvy, ale pro hosty tu byl připravený opravdu bohatý sladký bar. Pro každého hosta tu čekala domácí marmeláda v designových skleničkách. 

Více zde.

 
Svatba s mašlemi

Krásná podzimní svatba, laděna převážně do bílé barvy. Židle i dekorace byly zdobeny bílými mašlemi, které působily velmi jemně a vkusně.

Více zde.

 
Podzimní svatba s dýněmi

Tuto svatbu doprovázelo typické podzimní počasí, které výjimečně nevadilo a naopak podpořilo atmosféru celého dne. Svatba byla laděna do oranžové barvy, kdy svatební tabule byly zdobeny všemi druhy dýní společně s dřevěnými doplňky. Obřadní pergola byla vyzdobena barevným listím a taktéž svatební ulička byla podél zdobena barevnými dýněmi. Celá svatba navzdory počasí působila teple a příjemně, díky výzdobě a oranžovému nasvícení.

Více zde.

 
Modrá svatba

Už na první pohled dominuje modrá barva této překrásné svatbě. Stoly byly prostřeny bílými a modrými ubrusy, zdobeny živými květinami. Taktéž svatebčané zvolily modré outfity. Navzdory tomu, že svatba proběhla na začátku podzimu, vyšlo novomanželům krásné a slunečné počasí.

Více zde.

 
Svatba v září s přírodním dekorem

Stoly byly zdobeny dřevěným lýkem a krásnými živými květinami.  Obřad proběhl pod novou pergolou, která byla zastřešena pro případ nečekaného deště. Výzdoba byla doladěna bílými lampiony, které byly rozvěšeny po celé pergole.

Více zde.

 
Svatba se žlutými doplňky

První svatba v měsíci září se opravdu vydařila, sluníčko hřálo po celý den a novomanželé si tak mohli užít svůj den na plno. Stoly byly prostřeny bílými ubrusy, které zdobily žluté ubrousky s živými květiny na stolech.

Více zde.

 
Svatba se zlatými doplňky

Romantická svatba laděna do zlatavé barvy. Svatební tabule byla postavena do písmene "U", kterou zdobily zlaté ubrousky a živé květiny. Novomanželům vyšlo krásné letní počasí a vše tak proběhlo na jedničku.

Více zde.

 
Svatba s degustací vín

U předchozí svatby dominoval rum, na této svatbě si hosti mohli ochutnat širokou variaci vín. Jako program pro hosty tu byla připravena degustace vín z vinného sklepa Krýsa. Výzdoba byla jednoduchá s bílými a modrými ubrousky a živými květinami na stolech.

Více zde.

 
Svatba s rumovým koutkem

Tato svatba potěšila zejména milovníky dobrého a kvalitního pití, jelikož této svatbě dominoval právě rum s rumovým koutkem. A není nic lepšího, než si vychutnat sklenku kvalitního pití ve stínu na dece pod stromem. Novomanželům se krásné letní počasí opravu vydařilo a celá svatba proběhla bez komplikací. 

Více zde.

 
Tradiční staroslovanská svatba

Celá svatební výzdoba byla zdobena staroslovanskými doplňky jako typicky tradiční džbány, krajkové ubrusy nebo barevné mašle zavěšené na stropě. Celá výzdoba působila velmi jemně a tradičně.

Více zde.

 
First Previous 1 2 3 4 5  ... Next Last