Přeskočit na navigaci

Biojablka - samosběr bioovoce na farmě v obci Kunovice (jižní Morava)

Na naší farmě nabízíme pro zájemce o zdravé ovoce možnost samosběru biojablek různých odrůd.

Jaké jsou výhody samosběru ovoce?

  • Vidíte přesně, z jakého stromu, lokality i oblasti Vaše ovoce pochází
  • Pečlivým a opatrným sběrem můžete zajistit dlouhou životnost ovoce
  • Výrazně nižší cena za certifikované bioovoce
  • Příjemně strávené okamžiky na ekofarmě

Jak samosběr probíhá?


EkoFarma Sádky - samosběr BIOjablek

Domluvte si termín a zvolte si odrůdy, o které byste měli zájem

Zavolejte na číslo +420 576 517 101 nebo +420 776 127 051 a domluvte si termín, kdy byste chtěli na naši farmu přijet. Jelikož na farmě poskytujeme i ubytování, je možné sběr jablek spojit s příjemným (např. víkendovým) pobytem v našem AgroPenzionu Sádky, který se nachází přímo v areálu EkoFarmy. Pobyt si můžete zpříjemnit koupáním (pokud to podzimní počasí ještě dovolí), rybolovem, projížďkou na pramici po rybníčku, táborákem, grilováním, nějakým cyklovýletem po okolí apod.

Po příjezdu Vám přiřadíme stromy

Dle Vámi požadované odrůdy jablek Vám přidělíme stromy, které můžete úplně očesat. Je nutné si přivézt vlastní přepravky, neboť dřevěných přepravek, které bychom Vám mohli darovat, máme pouze omezené množství. K česání Vám zapůjčíme žebřík, schůdky, popř. česač ovoce.

Zvážíme načesané ovoce

Zvážíme ovoce, které se Vám podařilo načesat, vystavíme Vám certifikát o ekologickém původu Vámi načesaného ovoce a po zaplacení můžete odjet nebo zůstat na farmě a zpříjemnit si zbytek pobytu relaxací v přírodě.

Jaké odrůdy biojablek Vám můžeme nabídnout?

Na naší farmě pěstujeme spoustu různých odrůd jabloní od moderních šlechtěných resistentních odrůd odolných proti chorobám, vhodných pro pěstování v podmínkách ekologického zemědělství (biogolden, rubinola, topaz, ...) až po staré krajové odrůdy, jako např. panenská jablíčka a další.


Zde jsou ukázky některých odrůd pěstovaných na naší EkoFarmě:

Zvýhodněné ceny za samosběr


V případě vlastního samosběru Vám nabízíme výhodnější cenu za certifikované bioovoce, než za jakou se dá koupit přímo v obchodě.


Ceny za samosběr biojablek:

Odebrané množství kg Cena za 1 kg
0–100 kg 15 Kč/kg
101 a více 15 Kč/kg