Přeskočit na navigaci

AgroPenzion Sádky Kunovice - Ubytování a společenské akce na Slovácku

Umístění


AgroPenzion Sádky Kunovice

AgroPenzion a CykloCentrum Sádky se nachází v malebné slovácké přírodě v obci Kunovice u Uherského Hradiště (zde) v oploceném areálu EkoFarmy o ploše cca 5 ha na křižovatce dvou hlavních moravských cyklostezek (Vinařská stezka). V těsné blízkosti penzionu je rybníček o rozloze cca 0,7 ha s malým ostrovem, přístupným pouze po uzounké lávce. Rybník byl dokončen v roce 2008. Jelikož se celý areál nachází na naplaveninách řeky Moravy, je dno rybníka tvořeno převážně štěrkovými vrstvami. Dno pokryté drobnými oblázky, spolu s kvalitním projektem, zajišťuje dokonalou čistotu a průzračnost vody v rybníčku.


AgroPenzion Sádky Kunovice

Díky tomu je možné v létě využít rybníček ke koupání. Za tímto účelem byla na břehu - ve vzdálenosti cca 30 m od penzionu - zbudována písečná pláž se slunečníky pro příjemné posezení u vody i v nejparnějších měsících.  Pro jednoduchý přístup do vody je vybudováno molo a schůdky do vody. Vedle mola je kotviště pramice, kterou si mohou hosté zapůjčit pro denní i noční projížďky po rybníku. 

V celém rekreačním areálu jsou upravené plochy na míčové hry, stolní tenis nebo stolní fotbal. Dále je možno zapůjčit kola k projížďkám po vinařské cyklostezce, která vede v těsné blízkosti areálu a lze po ní přijet až do Dolního Rakouska.

Prostory pro společenské akce


V sezoně 2013 jsme tento objekt vyčlenili pro pořádání soukromých oslav, svatebteambuildingových akcí. Ubytovací kapacity v budově AgroPenzionu jsou prioritně určeny pro ubytování účastníků těchto akcí. V budově se nachází:

Hlavní restaurace s velkou terasou

AgroPenzion Sádky Kunovice - Restaurace

Hlavní restaurace s cca 40-ti místy je vybavena barem, projektorem s plátnem, hudebním ozvučením, samoobslužným nápojovým barem a švédským stolem pro podávání bufetového menu. Snažíme se, aby všechny akce, které u nás probíhají, byly maximálně spojeny s přírodou, proto je hlavní restaurace přímo propojena s velkou terasou. Zde je možno umístit až 120 míst k sezení a stále ještě bude k dispozici dostatek místa na taneční parket a prostor pro hudební skupinu. Součástí terasy je i venkovní gril a velké ohniště u vody, vhodné na táborák a posezení s kytarou. Během krátké doby je možno restauraci přestavit na školící místnost pro cca 25 posluchačů, včetně 10 ks počítačů, připojených k Internetu.

Salonek

V salonku je k dispozici cca 16 míst. Je vybaven krbem a umožňuje samostatné jednání nebo posezení menší skupinky hostů. Je stejně jako hlavní sál restaurace vybaven projektorem, televizí a zvukovou aparaturou. Stejně jako v celém AgroPenzionu je v salonku taktéž k dispozici připojení k Internetu.

Prostory pro ubytování


V roce 2012 se nám za přispění Ministerstva pro místní rozvoj a programu „Cestování dostupné všem“ podařilo v areálu EkoFarmy Sádky vybudovat dvě nové, moderně zařízené budovy, které nahradily původní stánek s občerstvením. V těchto nových objektech je k dispozici 13 dvoulůžkových pokojů s možností jedné nebo dvou přistýlek. K dispozici je taktéž jeden pokoj pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, připojením k Internetu. Celý areál je navíc pokryt Wi-Fi signálem.

Aktivity v areálu AgroPenzionu


AgroPenzion Sádky - aktivity
 • Parkování v oploceném areálu
 • Rybolov v rybníčku u AgroPenzionu
 • Koupání a opalování
 • Projížďky na pramici
 • Plochy pro míčové hry
 • Stolní fotbal, stolní tenis 
AgroPenzion Sádky - hřiště

Moderní dětské hřiště

Pro naše nejmenší návštěvníky je v areálu k dispozici moderní dětské hřiště s více než deseti různými atrakcemi, jako prolézačky, houpačky, pirátská loď a spousta dalších atrakcí.

Úschovna kol

Hosté mají k dispozici úschovnu kol s dílnou, kde si mohou své kolo, v případě drobných poruch, opravit.


Aktivity v okolí


 • Návštěva Uherského Hradiště - z AgroPenzionu trvá cesta pěšky do Uherského Hradiště cca 25 minut po stezce přes Kunovský les
 • Koupání na koupališti v Ostrožské Nové Vsi - cca 15 minut na kole
 • Zámek a zámecká zahrada v Buchlovicích - cca 15 km
 • Hrad Buchlov - cca 20 km
 • Slovácký vinný sklep - degustace místních vzorků vína - je nutno objednat dopředu, kvůli zajištění volného termínu
 • Projížďka po řece Moravě a po Baťově kanále
 • Zapůjčení loďky a projížďka po řece Moravě, možnost nástupu u AgroPenzionu na řece Olšavě
 • Návštěva leteckého muzea v Kunovicích

Více aktivit naleznete v sekci Výlety.